Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Kā izvēlēties labāko televizoru?

111

Patiesībā – kā izvēlēties labāko jebko? Taču, iegādājoties vienu vai otru lietu, vēlamies iegādāties labāko. Un labāko ne tikai pēc vispārējiem standartiem, bet arī labāko savā skatījumā. Ne tas, kas kaimiņam būs vislabākais un piemērotākais arī sev. Gaumes un vēlmes, kā arī iespējas, ir atšķirīgas. Tāpēc iegādājoties arī televizoru, gribas rūpīgi izsvērt un aplūkot esošo piedāvājumu, lai varētu izvēlēties atbilstošo gan cenā, gan kvalitātes un piedāvājuma ziņā.

Internetā var atrast gana daudz dažādas salīdzināšanas lapas – lielākoties var salīdzināt cenu, no kuras, atrodot piemērotākās, var doties uz dažām mājaslapām un vērtēt parametrus, funkcijas un televizora spējas. Tomēr tad jāatceras kas kurā lapā atradās, kas patika labāk, nedrīkst aizvērt vai pazaudēt kādu cilni, kurā bija laba informācija un tā tālāk. Bet ja nu to visu var izdarīt vienuviet? Jau skan labāk.

Ļoti ērta un parocīga ir interneta veikala 220.lv piedāvātā salīdzināšanas funkcija. Piemēram, izvēloties sadaļu, kurā varam aplūkot un iegādāties televizorus, no plašā piedāvājumu klāsta var nedaudz apjukt – kādu tad īsti izvēlēties un no kura gala sākt skatīt. Tiek piedāvāti gan Full HD, LCD, LED, OLED, Plazma un cita tipa televizori. Kurš labākais? Tālāk – dažādie ražotāji – LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony un vēl daudzi citi. Iet cauri katrai ražotāja sadaļai, meklējot atbilstošāko? Kā ar ekrāna izmēru? Izšķirtspēju? Ja jau iepriekš skaidri zinām kādos parametros televizoru meklējam – ideāli. Saķeksējam visus vēlamos parametrus, un tiks piedāvāti atbilstošākie televizori, kas piedāvājumā pieejami. Tomēr tā notiek reti. Parasti, jo īpaši, ja vēlamies nomainīt iepriekšējo televizoru pret jaunu, gribam iegādāties ko jaunāku, labāku modernāku, bet īsti nezinām ko. Arī te pieejama lieliska 220.lv funkcija, kas krietni vien atvieglos izvēli, ļaujot atrast patiešām labāko.

Pastāv iespēja piedāvātās preces 220.lv salīdzināt pēc parametriem. Eksperimentālā kārtā izvēlamies pirmos trīs televizorus, kas, atveroties pirmajai lapai, tiek piedāvāti. Var izvēlēties arī pēc cenas – atzīmējam kādā cenu līmenī plānojam iegādāties televizoru un tad izvēlamies trīs (vienlaicīgi iespējams salīdzināt trīs preces) salīdzināšanai. Tā kā šajā gadījumā tika izvēlēti trīs pirmie – ar akcijas cenu piedāvātie televizori – Philips, LG un Samsung. Katrs cita ražotāja, vieni no jaunākajiem modeļiem. Jaunā lapā atveram salīdzinājuma tabulu un visi parametri pieejami vienuviet, viegli pārskatāmi un izvērtējami.

Varam vērtēt pēc ekrāna izmēra (Philis 42 collas, LG un Samsung modeļiem 32 collas). Tālāk piedāvāts televizora veids (visi trīs izvēlētie LED televizori). Seko parametrs ar skaņas jaudu un tipu (Incredible Surround, Virtual Surround vai DTS Premium Sound). Ja īsti nepārzinām, ko katrs no apzīmējumiem vēsta, var atsevišķi pameklēt internetā aprakstus. Šajā gadījumā Incredible Surround skaņas tips pārspēs abus citu modeļu tipus. Tiek piedāvāts salīdzinājums frekvences ziņā un vai televizoram iebūvēts digitālais TV uztvērējs. Seko salīdzinājums par kontrasta funkciju, izšķirtspēju un interfeisu – kādas papildus funkcijas pieejamas katram no salīdzinātajiem televizoriem (piemēram iebūvēts internets, USB porti, digitālā audio izeja, Austiņu izeja, iespēja pievienot dažādas iekārtas un tā tālāk). Arī – ja nav zināšanu, ko katrs no apzīmējumiem nodrošina – var pameklēt papildus informāciju vai nu internetā, vai ieskatīties paša televizora aprakstā, kur minētas visas funkcijas un iespējas. Tālāk salīdzinājums turpinās, nosakot, vai televizoram iebūtā Smart TV funkcija, 3D iespēja, DTV uztvērējs. Kādi papildus piederumi iekļauti komplektā, ja tādi ir. Visbeidzot – gada enerģijas patēriņš televizoram, nepieciešami sienas stiprinājumi, kas būtu jāiegādājas, ja vēlas televizoru novietot pie sienas, kā arī paša televizora svars.

Šādi no trīs salīdzinātajiem var izvēlēties vienu, atgriezties galvenajā lapā un izvēlēto salīdzināt ar diviem citiem modeļiem, līdz izdodas atrast vislabāko un atbilstošāko gan pēc parametriem, gan cenas. Salīdzinot dažādus modeļus un televizora piedāvātās funkcijas apjaušam, ko tad īsti sagaidām no jaunā televizora un kādas funkcijas mums būs noderīgas, kādas ne.

Pievienot komentāru